CMS modules by everest poker.

Εκπαιδευτικό προσωπικό

Print

 

Σχολικό έτος 2020- 2021

 

 

 Διευθυντής:

Νικόλαος Γ. Νταμπαλής,   ΠΕ03 - Μαθηματικός

 

 

Σύλλογος Καθηγητών:

 

  1. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  6. Λαζαρίδου Έρνα   - Φιλόλογος Αγγλικής
  7. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  8. Κοκκινοπούλου Δέσποινα- Φιλόλογος
  9. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    - Φιλόλογος
  10. Πολυκάρπου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  11. Χαντακωμένου Μαρία    - Φιλόλογος Γερμανικής
  12. Χαψάς Σταύρος    - Μαθηματικός
  13. Κιοσές Γεώργιος - Φυσικός
  14. Γεωργιάδου Κυριακή - Φιλόλογος Γαλλικής
  15. Ρουκούδης Ιωάννης  - Μουσικός
  16. Τσακίρη Σοφία - Φιλόλογος
  17. Χατζηιορδάνου Αρίστη - Θεολόγος
  18. Γεωργάκη Σταυρούλα- Μαθηματικός
  19. Μπαλουκσή Αναστασία- Καλλιτεχνικών
  20. Ιφόγλου Ελένη- Νοσηλεύτρια
  21. Καρακυρίου Βασιλική - Φυσικός
  22. Βελετζέκης Κωνσταντίνος- Γυμναστής
  23. Κοϊνάρη Γαρυφαλλιά- Πληροφορικός
  24. Μαλαμίδης Μάλαμας- Οικονομολόγος
  25. Καραμπέρης Ευάγγελος -Βιολόγος

 

 

 

Σχολικό έτος 2019- 2020

 

 

 

Διευθύντρια : Mουρίκη Ελένη - Γεωπόνος ΠΕ 8801

 

Υποδιευθύντρια : Καλομοίρη Μελπομένη - Τεχνολόγος - Γεωπόνος

 

 

Σύλλογος Καθηγητών:

 

  1. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  6. Λαζαρίδου Έρνα   - Φιλόλογος Αγγλικής
  7. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  8. Κοκκινοπούλου Δέσποινα- Φιλόλογος
  9. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    - Φιλόλογος
  10. Πολυκάρπου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  11. Χαντακωμένου Μαρία    - Φιλόλογος Γερμανικής
  12. Χαψάς Σταύρος    - Μαθηματικός
  13. Σολκίδης Δημήτρης    - Γυμναστής
  14. Γεωργιάδου Κυριακή - Φιλόλογος Γαλλικής
  15. Τσανακάς Άγγελος - Μουσικός
  16. Καραμουχτάρης Αχιλλέας - Φυσικός
  17. Χατζηιορδάνου Αρίστη - Θεολόγος
  18. Γεωργάκη Σταυρούλα- Μαθηματικός
  19. Καρτάλη Άννα - Μαθηματικός
  20. Κωνσταντινίδου Ελισάβετ - Νοσηλεύτρια
  21. Πρίνη Μαρία - Φιλόλογος
  22. Γεωργούλα Κατερίνα - Φυσικός
  23. Σαββοπούλου Νικολέτα -Καλλιτεχνικών
  24. Μπαρμποπούλου Βενετία - Κοινωνιολόγος
  25. Ουζουνίδου Σοφία - Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής 
  26. Θεοδόρογλου Άννα- Γυμνάστρια
  27. Βασιλικού Φωτεινή - Οικιακής Οικονομίας
  28. Ράγιου Καλλιόπη - Βιολόγος

 

 

 

Σχολικό έτος 2018- 2019

 

Διευθύντρια : Mουρίκη Ελένη - Γεωπόνος ΠΕ 8801

Υποδιευθύντρια: Μπίσκα Πασχαλία - Πληροφορικός

 

 

 

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  6. Λαζαρίδου Έρνα   - Φιλόλογος Αγγλικής
  7. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  8. Νταμπαλής Νικόλαος - Μαθηματικός
  9. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    - Φιλόλογος
  10. Σλαβούδη Βασιλική     - Φιλόλογος
  11. Χαντακωμένου Μαρία    - Φιλόλογος Γερμανικής
  12. Χαψάς Σταύρος    - Μαθηματικός
  13. Σολκίδης Δημήτρης    - Γυμναστής
  14. Γεωργιάδου Κυριακή - Φιλόλογος Γαλλικής
  15. Αλμπανάκης Ευάγγελος - Μουσικός
  16. Παπαδόπουλος Μιχάλης - Φυσικός
  17. Καρτάλη Άννα - Μαθηματικός
  18. Μπαστρογιάννη Μαργαρίτα- Μαθηματικός
  19. Χατζηιορδάνου Αρίστη - Θεολόγος
  20. Κωνσταντινίδου Ελισάβετ - Νοσηλεύτρια
  21. Συμεωνίδου Βασιλική - Φιλόλογος
  22. Παναγόπουλος Δημήτρης - Θεολόγος
  23. Κατσανίκας Ηλίας - Γυμναστής
  24. Κουμπουρλή Ελευθερία- Αγγλικών
  25. Τσέλη Ελένη- Οικιακής Οικονομίας
  26. Δρίβα Φρειδερίκη - Καλλιτεχνικών
  27. Τσίπου Κατερίνα - Φυσικός
  28. Καραμανώλης Δημήτρης - Βιολογία
  29. Γαβανού Φωτεινή - Φιλόλογος
  30. Τόσκα Κυριακή - Μαθηματικός
  31. Ρουσουλιώτης Νικόλαος - Φιλόλογος

Σχολικό έτος 2017- 2018

 

Διευθύντρια : Mουρίκη Ελένη - Γεωπόνος ΠΕ 8801

Υποδιευθυντής :  Νταμπαλής Νικόλαος - Μαθηματικός

 

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  3. Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος
  4. Καλομοίρη Μέλπω  - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  5. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  6. Λαζαρίδου Έρνα   - Φιλόλογος Αγγλικής
  7. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  8. Μπίσκα Πασχαλία    - Πληροφορικός
  9. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    - Φιλόλογος
  10. Σλαβούδη Βασιλική     - Φιλόλογος
  11. Χαντακωμένου Μαρία    - Φιλόλογος Γερμανικής
  12. Οικονόμου Γεωργία    - Θεολόγος
  13. Χαψάς Σταύρος    - Μαθηματικός
  14. Σολκίδης Δημήτρης    - Γυμναστής
  15. Γεωργιάδου Κυριακή - Φιλόλογος Γαλλικής
  16. Αλμπανάκης Ευάγγελος - Μουσικός
  17. Ηλιοπούλου Φλοριάννα - Καλλιτεχνικών
  18. Συμεωνίδου Βασιλική - Φιλόλογος
  19. Παπαδόπουλος Μιχάλης - Φυσικός
  20. Ζωφάκη Μαρία - Βιολόγος
  21. Ράπτης Θωμάς - Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής
  22. Λάζος Ιωσήφ - Γυμναστής
  23. Κωνσταντινίδου Ελισάβετ - Νοσηλέυτρια
  24. Μήσιου Μαρίνα - Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής
  25. Χατζηιορδάνου Αρίστη- Θεολόγος

 

 Σχολικό έτος 2016-17

 

Διευθυντής: Νικόλαος Γ. Νταμπαλής, ΠΕ03 - Μαθηματικός

Υποδιευθύντρια:  Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  3. Καλομοίρη Μέλπω  - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  4. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  5. Λαζαρίδου Έρνα   - Φιλόλογος Αγγλικής
  6. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  7. Μπίσκα Πασχαλία    - Πληροφορικός
  8. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    - Φιλόλογος
  9. Σλαβούδη Βασιλική     - Φιλόλογος
  10. Χαντακωμένου Μαρία    - Φιλόλογος Γερμανικής
  11. Χατζηιορδάνου Αρίστη    - Θεολόγος
  12. Χαψάς Σταύρος    - Μαθηματικός
  13. Σολκίδης Δημήτρης    - Γυμναστής
  14. Γεωργιάδου Κυριακή -Φιλόλογος Γαλλικής
  15. Φλοριάννα Ηλιοπούλου - Καλλιτεχνικών
  16. Λαφαζάνης Ανδρέας - Μαηθματικός
  17. Δημάσης Νικόλαος - Φυσικός
  18. Πετρίδης Βασίλης -Μουσικός
  19. Ντούμα Λευκοθέα -Φιλόλογος
  20. Οικονόμου Γεωργία -Θεολόγος
  21. Παπαδόπουλος Μιχαήλ - Βιολόγος
  22. Ζαφράκα Άννα - Φιλόλογος Αγγλικής
  23. Ελευθεριάδου Σοφία - Νομικός
  24. Βλάχου Κωνσταντίνα - Καλλιτεχνικών

 

 

 Σχολικό έτος 2015-16

 

Διευθυντής: Νικόλαος Γ. Νταμπαλής, ΠΕ03 - Μαθηματικός

Υποδιευθύντρια:  Αναγνωστάκη - Φιλόλογος

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  2. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  3. Καλομοίρη Μέλπω  - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  4. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  5. Λαζαρίδου Έρνα   - Φιλόλογος Αγγλικής
  6. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  7. Μπίσκα Πασχαλία    - Πληροφορικός
  8. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    - Φιλόλογος
  9. Σλαβούδη Βασιλική     - Φιλόλογος
  10. Χαντακωμένου Μαρία    - Φιλόλογος Γερμανικής
  11. Χατζηιορδάνου Αρίστη    - Θεολόγος
  12. Χαψάς Σταύρος    - Μαθηματικός
  13. Σολκίδης Δημήτρης    - Γυμναστής
  14. Γεωργιάδου Κυριακή -Φιλόλογος Γαλλικής
  15. Δάδη Σεβαστή - Μουσικός
  16. Σμύρη Γεωργία - Οικιακής Οικονομίας
  17. Ριζούδης Απόστολος - Γυμναστής
  18. Μουρατίδου Μαρία - Βιολόγος
  19. Χαιροπούλου Γιώτα - Φιλόλογος
  20. Καραγκούνη Μαρία - Μαθηματικός
  21. Σιμόπουλος Αλέξανδρος - Καλλιτεχνικών
  22. Ραπτοπούλου Λουκία - Φυσικός- Πληροροφορικός
  23. Λάππα Ελένη - Φυσικός
  24. Ζαφειροπούλου Τάνια - Φιλόλογος Αγγλικής

 

 

Σχολικό έτος 2014-15

 

Διευθυντής: Καρύδης Αθανάσιος, ΠΕ03 - Μαθηματικός

Υποδιευθυντής: Νταμπαλής Νικόλαος, ΠΕ03 - Μαθηματικός

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος
  2. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  3. Μακούση Κατερίνα  - Φιλόλογος Γαλλικής
  4. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  5. Καλομοίρη Μέλπω  - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  6. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  7. Λαζαρίδου Έρνα   - Φιλόλογος Αγγλικής
  8. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  9. Μπίσκα Πασχαλία    - Πληροφορικός
  10. Παπαδοπούλου Σουλτάνα    - Φιλόλογος
  11. Σλαβούδη Βασιλική     - Φιλόλογος
  12. Χαντακωμένου Μαρία    - Φιλόλογος Γερμανικής
  13. Χατζηιορδάνου Αρίστη    - Θεολόγος
  14. Χαψάς Σταύρος    - Μαθηματικός
  15. Σολκίδης Δημήτρης    - Γυμναστής
  16. Αγριανίδης Αναστάσιος - Βιολόγος
  17. Αγζιγιοκάρογλου Ευθυμία - Χημικός

 

 

Σχολικό έτος 2013-14

 

Διευθυντής: Καρύδης Αθανάσιος, ΠΕ03 - Μαθηματικός

Υποδιευθυντής: Νταμπαλής Νικόλαος, ΠΕ03 - Μαθηματικός

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος
  2. Βλάχου Κωνσταντίνα - Καλλιτεχνών
  3. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  4. Δάκου Πασχαλίνα - Φιλόλογος Γαλλικής
  5. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  6. Καλομοίρη Μέλπω - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  7. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  8. Λαζαρίδου Έρνα- Φιλόλογος Αγγλικής
  9. Παπασάββογλου Σωκράτης- Γυμναστής
  10. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  11. Μπίσκα Πασχαλία - Πληροφορικός
  12. Παπαδοπούλου Σουλτάνα - Φιλόλογος
  13. Σλαβούδη Βασιλική - Φιλόλογος
  14. Χαντακωμένου Μαρία - Φιλόλογος Γερμανικής
  15. Χατζηιορδάνου Αρίστη - Θεολόγος
  16. Χαψάς Σταύρος - Μαθηματικός
  17. Νασιούλα Θωμαή - Γυμνάστρια

 

 

Σχολικό έτος 2012 - 2013

 

Διευθυντής: Καρύδης Αθανάσιος, ΠΕ03 - Μαθηματικός

Υποδιευθυντής: Νταμπαλής Νικόλαος, ΠΕ03 - Μαθηματικός

Σύλλογος Καθηγητών:

  1. Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος
  2. Βλάχου Κωνσταντίνα - Καλλιτεχνών
  3. Γαραντώλης Κωνσταντίνος - Γυμναστής
  4. Γερασίμου Χρυσούλα - Φιλόλογος
  5. Γιάγκου Δήμητρα - Οικιακής Οικονομίας
  6. Δάκου Πασχαλίνα - Φιλόλογος Γαλλικής
  7. Εμμανουηλίδου Τριάδα - Φιλόλογος
  8. Θεοδωρίδης Ηρακλής - Κοινωνιολόγος
  9. Καλομοίρη Μέλπω - Τεχνολόγος Γεωπόνος
  10. Κεπεγιάννη Βασιλική - Βιολόγος
  11. Λαζαρίδου Έρνα- Φιλόλογος Αγγλικής
  12. Λαφαζάνης Ανδρέας - Μαθηματικός
  13. Μιχαήλ Σταυρούλα - Πληροφορικής
  14. Μουζούρη Γαρυφαλλιά - Γεωλόγος
  15. Μπίσκα Πασχαλία - Πληροφορικός
  16. Ξάνθος Χήστος - Μουσικής
  17. Παντελίδου Ευδοκία - Μουσικής
  18. Παπαδοπούλου Σουλτάνα - Φιλόλογος
  19. Παύλου Αθανάσιος - Φυσικός
  20. Σλαβούδη Βασιλική - Φιλόλογος
  21. Χαντακωμένου Μαρία - Φιλόλογος Γερμανικής
  22. Χατζηιορδάνου Αρίστη - Θεολόγος
  23. Χαψάς Σταύρος - Μαθηματικός
  24. Νασιούλα Θωμαή - Γυμνάστρια

 

Αναγνωστάκη Μαρία - Φιλόλογος
Monday the 14th. Joomla 2.5 Templates. Υλοποίηση: Λαζαρίδου Ερνα ΠΕ06 - -Νικόλαος Γ. Νταμπαλής ΠΕ03 3ο Γυμνάσιο Ωραιοκάστρου
Copyright 2012

©